LEGO MARVEL 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet

86.90 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Nie je na sklade

Katalógové číslo: #00001781 Kategórie:

Popis

Spoj sa s Avengermi a vzlietni do boja proti Chitauriom v stavebnici LEGO® Marvel Avengers 76126 Úžasný tryskáč Avengerov Quinjet. Tento skvelý jet obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, vystreľovače, nastaviteľné krídla, otáčacie motory, otvárací priestor pre pasažierov a otvárací zadný priestor so skladacím rýchlym vystreľovačom so 6 nábojmi a trojkolkovým vystreľovačom. Táto populárna skladacia hracia súprava pre deti obsahuje 6 minifigúrok vrátane Black Widow, Hawkeya, Rocketa a Thora s novým oblečením pre Avengerov vydaným pre marec 2019, a cool zbrane pre vytvorenie napínavých scén z filmov o Avengeroch od Marvelu.

  • Táto superhrdinská hracia súprava obsahuje 6 minifigúrok zo sveta Marvelu vydaných ako novinka pre marec 2019: Black Widow, Hawkeye, Rocket, Thor a 2 Chitauriovia.
  • Model marvelovského Úžasného Quinjetu obsahuje otvárací kokpit pre minifigúrku, 2 vystreľovače, otvárací priestor pre pasažierov s 2 sedadlami pre minifigúrky a regálmi na zbrane, otvárací zadný priestor so skladacím rýchlym vystreľovačom so 6 nábojmi a trojkolkou, nastaviteľné krídla a otáčacie motory.
  • Trojkolka obsahuje sedadlo pre minifigúrku a 2 vystreľovače.
  • Medzi zbraňami sú 2 energetické tyčinky patriace Black Widow, Hawkeyov luk a šípy, Rocketova zbraň a 2 Chitauriovské 2 blastery pre nápadité hranie sa.
  • Black Widow, Hawkeye, Rocket a Thor ako LEGO® minifigúrky majú nové dekorácie avengerovských oblekov vydané pre marec 2019.
  • Znovu zaži vzrušujúce akčné scény z filmov o Avengeroch od Marvelu s touto skladacou hracou súpravou.
  • Úžasný Quinjet meria vyše 12 cm na výšku, 40 cm na dĺžku a 28 cm na šírku.