Sphero BB-8 Star Wars + Sphero Force Band

459.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

? Odosielame do 24 – 48 hodín

? Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový produkt

⚠️ NA ROZBALENÝ TOVAR SA ZÁRUKA ANI VRÁTENIE NEVZŤAHUJE!

Nie je možné uplatniť odpočet DPH

Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Váš vlastný BB-8 ovládaný cez smartfón alebo tablet

BB-8 nie je len populárny droid z najnovšieho dielu Star Wars, ale aj interaktívny dron navigovaný pomocou tabletu alebo smartfónu, dodávaný spolu s inteligentným náramkom Sphero Band v edícii Star Wars Special. Diaľkové ovládanie drona do vzdialenosti až 30 m umožňuje rozhranie bluetooth a aplikácia BB-8 App Enabled Droid, ktorá je zadarmo dostupná pre všetky kompatibilné operačné systémy (Android, iOS, Windows).

Prispôsobivá osobnosť

BB-8 reaguje na váš hlas a jeho postoje a činy sa odvíjajú od toho, ako s ním komunikujete. Dokáže sa pohybovať rýchlosťou 7,92 km/h, pred fyzickým poškodením ho chráni telo z odolného polykarbonátu a nárazom pomáhajú predísť 2 navigačné zariadenia; gyroskopický senzor a akcelerometer.

Holografická koumunikácia

Okrem režimu klasického ovládania môžete v aplikácii BB-8 App Enabled Droid zvoliť režim Patrol a nechať BB-8 „hliadkovať“ na vopred určenej trase. Režim Message umožňuje posielať droidovi videosprávy, ktoré sa v telefóne alebo tablete prehrávajú v podobe holografického odkazu. Prevádzku drona obstaráva indukčná batéria so 60-minútovou výdržou. Len čo sa vybije, stačí BB-8 umiestniť do dokovacej stanice,kde sa životnosť batérie obnoví.

Tretí spôsob ovládania – inteligentný náramok

Model Sphero BB-8 dopĺňa inteligentný náramok Force Band. S jeho pomocou môžete vďaka bluetooth imaginárne ovládať droida podobnými pohybmi ruky, akými rytieri Jedi používali Silu. Náramok má dosah 25 m a podobne ako BB-8 ho poháňa batéria s hodinovou výdržou.


Sphero BB-8 so všetkým príslušenstvom