O nás

Naša spoločnosť Vám ponúka profesionálny pozáručný servis na všetky prémiové značky mobilných telefónov, servis notebookov a stolových počítačov, navigácii a predaj kvalitného príslušenstva a to vždy za najlepšie ceny vo Zvolene a širokom okolí.

Ponúkame:

  • Pozáručný servis a opravy pre produkty Apple iPhone, Apple iPad, Apple iPod a Apple MacBook
  • Pozáručný servis a opravy základnej dosky, audio čipu, nabíjacieho čipu, oprava pamäte a oprava procesora
  • Pozáručný servis a opravy všetkých značiek mobilných telefónov
  • Pozáručný servis a opravy všetkých značiek tabletov
  • Pozáručný servis a opravy pre notebooky všetkých značiek
  • Diagnostiku zariadenia ZADARMO

V našej ponuke nájdete originál produkty, ochranné sklá, puzdra, sieťové a cestovné nabíjačky, pamäťové karty, dátové káble, držiaky do auta a veľa iného príslušenstva pre Váš mobilný telefón.

U nás nájdete krásne a jedinečné LEGO stavebnice, ktoré sa už nevyrábajú a niesu už bežne k zakúpeniu v predajniach. Ide o exkluzívne “zberateľské sety“, ktoré sú nové a zabalené.

Lego, obchodne označované aj LEGO, je rad stavebnicových produktov, ktoré vyrába rodinná dánska spoločnosť Lego Group. Vlajkovým produktom spoločnosti je pôvodná séria stavebníc obsahujúca tzv. Lego bricks, malé legové kocky, ktoré sa dajú ľubovoľne skladať. Tie sú doplnené veľkým množstvom ďalších rôznofarebných dielov, minifigúrkami (minifigs) a množstvom ďalšieho kompatibilného materiálu. Z Lega je možné postaviť model prakticky čohokoľvek, napríklad automobilov, vlakov, domov, hradov, zámkov, sôch, vesmírnych plavidiel aj funkčných robotov.

Lego Group počas svojej dlhej histórie vyrobili veľké množstvo tematicky sérií stavebníc, od policajtov, pirátov, rytierov, až po dinosaury a vesmírne lode. Dvoma najdlhšie vyrábanými sériami sú Lego City (zobrazujúce mestský život), Lego Castle (stredoveké hrady a rytieri) a Lego Technic (špeciálne mechanické stavebnice).

V 90. rokoch 20. storočia začali vyrábať licencované série. Úplne prvou bola Lego Star Wars, ktorá zaznamenala obrovský úspech a až dodnes je najpopulárnejšou a najpredávanejšou licencovanou Lego sériou. Medzi iné populárne témy patrí Lego BatmanLego Harry Potter a Lego Minecraft.

Lego Group založil v roku 1932 dánsky tesár Ole Kirk Christiansen, kde spočiatku vyrábal drevené hračky. Názov „Lego“ je odvodený z dánskych slov „leg godt,“ čo v preklade znamená „hraj sa dobre.“ Koncom 40. rokov 20. storočia začali vyrábať plastové hračky a tiež prvotné verzie Lego kociek.

V 50. rokoch tvorili plastové produkty viac než polovicu výroby Lego Group. V tomto období tiež bol vytvorený moderný dizajn klasickej Lego kocky a bol patentovaný v roku 1958[. Tento dizajn sa používa dodnes. V roku 1968 bol v dánskom mestečku Billund otvorený prvý Legoland.

V roku 1978 sa začali vyrábať dnes už klasické Lego minifigúrky. Pre farbu pleti bola zvolená sýta žltá farba, aby sa tým predišlo rasovej diskriminácii. Od roku 2004 sa ale v licencovaných stavebniciach začali používať realistické farby, ktoré odrážajú pleť hercov, ktorí stvárnili dané postavy.