Alcatel 2003D Dual SIM sivý

25.90 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový produkt (EÚ distribúcia)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: #00001285 Kategórie:

Popis

Kompaktný a štýlový dizajn

Alcatel 2003D zaujme predovšetkým svojim kompaktným aj štýlovým dizajnom. Hmotnosť zariadenia sa zastavila na 72 gramoch, takže je veľmi ľahký a nijako vás nebude zaťažovať. Telefón je navyše vybavený priestrannou klávesnicou s dobrými rozostupmi kláves, ktoré umožní pohodlné ovládanie. Telefón je ďalej vybavený 2,4″ LCD TFT displejom s rozlíšením 240×320 pixelov. Displej ponúkne pekné zobrazenie s farebnou hĺbkou a ostrosťou.

 

Dual SIM a konektivita

Výhodou tohto telefónu je podpora funkcie Dual SIM. V telefóne je tak možné využívať naraz dve telefónne čísla. To vám umožní v jednom zariadení využívať súkromné ​​aj služobné telefónne číslo. Do výbavy dostal telefón podporu bezdrôtovej technológie Bluetooth, microUSB port a 3,5 mm port pre pripojenie slúchadiel.

 

VGA fotoaparát a ďalšie funkcie

Na zadnej strane sa nachádza fotoaparát s rozlíšením VGA, ku ktorému je navyše doplnené LED svetlo, ktoré poslúžia ako blesk, alebo ako svietidlo. Fotoaparát je vhodný na základné fotografovanie každodenných momentiek. Medzi ďalšími zaujímavými funkciami sa nachádza filter hovorov, prevodník mien, diktafón, zoznam povolených a zakázaných čísel a kalkulačka.