Zľava!

Knižkové puzdro Molan Cano Issue iPhone 11 Pro čierne

8.90 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

🖼 Fotografia je ilustračná – môže zobrazovať príslušenstvo pre iný model telefónu

Reálne prevedenie je prispôsobené na vami požadovaný model uvedený v názve produktu

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

Na sklade

Katalógové číslo: #00001794 Kategórie:

Popis

  • Jedná sa o klasickú konštrukciu s otváraním flipu do boku, rovnako ako je tomu u bežnej knižky
  • Vonkajšiu i vnútornú časť puzdra tvorí kvalitná umelá koža, ktorá je ozvláštnená atraktívnou štruktúrovanou vrstvou, ktorá evokuje drahé kožené výrobky a príslušenstvo
  • Prvou praktickou funkciou je dokonalá fixácia flipu vďaka bočnému klipu s magnetom, všetko bude presne na svojom mieste bez nebezpečenstva nechceného otvárania
  • Druhu praktickú funkciu nájdete vnútri puzdra. Tam nenájdete jednu, ani dve, ale rovno tri kapsičky pre kreditné karty či iné doklady. Vnútorné usporiadanie puzdra poskytuje bohatý priestor aj pre založenie tvrdej meny, napríklad bankoviek či iných cenných papierov.
  • Samotné uchytenie telefónu v puzdra je riešené krytom z odolného TPU silikónu, ktorý predstavuje prvú líniu ochrany pred nechcenými nárazmi a pádmi a zároveň nenarušuje dizajn telefónu. Samozrejmosťou sú všetky výrezy pre konektory a ovládacie prvky telefónu, ktorý tak nemusíte z puzdra vyťahovať, aby ste ho mohli plne používať.
  • Čerešničkou na torte je možnosť zostaviť jednoduchým natočením z puzdra stojan, nehovoriac o malých detailoch, ako je výrez pre reproduktor, umožňujúci telefonovanie aj so zavretým puzdrom alebo otvor pre zavesenie puzdra na šnúrku.