LEGO Creator Expert 10271 Fiat 500

119.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Na sklade

Katalógové číslo: #00003468 Kategórie:

Popis

Osláv ikonu talianskeho dizajnu

Okús sladký život vďaka novej stavebnici LEGO® Fiat 500.

Retro charakter. Taliansky štýl.

Postav a vystav si ikonu – novú exkluzívnu stavebnicu LEGO® Fiat 500.

Pohlaď pohľadom kultové detaily

Malý, ale silný

Pod zadnou kapotou sa skrýva vzduchom chladený motor.

Uži si toskánske slnko

Stiahni strechu a kochaj sa talianskou krajinou.

Všetky cesty vedú do Ríma

Nezabudni si rezervu, na mačacích hlavách sa ti môže zísť.

Voz sa štýlovo

Poprezeraj si detaily, ako je radiaca páka, ručná brzda alebo sklápacie predné sedačky.

Prebuď v sebe Michelangela

Osláv ikonu štýlu vlastnými umeleckými dielami.

Pozdrav z Positana

Zbaľ si kufor a prevez sa po Amalfitánskom pobreží.

Informácie o produkte

Tento model auta Fiat 500 zo série LEGO® Creator Expert (10271) privádza k životu skutočnú ikonu klasického automobilového dizajnu. Tínedžeri a dospelí fanúšikovia si vychutnajú výzvu pri stavaní tohto modelu, ktorého predlohou bol Fiat 500F, legenda z konca 60. rokov. Môžu tak oceniť všetky autentické detaily z LEGO kociek, ako je stojan na batožinu s kufrom, detailný interiér, otváracia strecha, dvere, kapota a zadné dvere. Aby bol taliansky motív kompletný, model tohto klasického auta obsahuje tiež skladací maliarsky stojan so štetcom, paletou a malou maľbou auta pred slávnym Koloseom v Ríme.

Stavebnice, ktoré prinášajú do života vášeň
Stavebnice LEGO Creator Expert sú určené pre dospelých a tínedžerov s vášňou k stavaniu. Od modelov klasických áut a autentických budov až po atrakcie v lunaparkoch a iné predmety, po ktorých ľudia túžia: pokročilé LEGO stavebnice zo série Creator Expert ponúkajú svet nostalgie, úniku pred realitou, sebarealizácie, čistej radosti a prekvapení. Inak, deti ich niekedy tiež používajú ako hračky!

  • Znova okúste Sladký život s pokročilým modelom auta Fiat 500 zo série LEGO® Creator Expert, ktorý hýri talianskym vkusom a detailmi z LEGO kociek, pri ktorých stavaní sa tínedžeri a dospelí zabavia, a následne model môžu vystaviť s hrdosťou vystaviť na obdiv.
  • Táto stavebnica obsahuje stojan na batožinu, kufor, detailný interiér, motor, náhradné koleso a otváraciu strechu, dvere, kapotu a zadné dvere. Dokonca v nej nájdete maľbu auta pre Koloseom pre dokreslenie talianskej atmosféry.
  • Táto pokročilá stavebnica je súčasťou úžasnej kolekcie autentických LEGO® modelov áut a iných kultových predmetov, po ktorých ľudia túžia. Ponúkajú možnosť uvoľňujúceho stavania osamote a poslúžia ako pôsobivé kúsky na vystavenie.
  • Skúsenejší dospievajúci a dospelí stavitelia sa potešia, ak dostanú tento 960-dielny model Fiat 500 na narodeniny, Vianoce alebo pri inej príležitosti.
  • Tento stavebnicový model meria viac než 11 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 11 cm na šírku. Hodí sa ako pôsobivý kúsok na vystavenie, samostatne alebo v rámci kolekcie LEGO® stavebníc.
  • Hračkárske autíčka často poháňajú batérie. Tento zberateľský model poháňa čistá predstavivosť a tvorivosť.
  • Návod na stavanie, ktorý je súčasťou balenia, je vytvorený v štýle pôvodných propagačných materiálov so zaujímavými faktmi o skutočnom vozidle, histórii spoločnosti Fiat a rozhovorom s dizajnérom spoločnosti LEGO®, ktorý vytvoril tento model klasického auta.
  • Stavebnice LEGO® Creator Expert pre dospelých a tínedžerov prinášajú staviteľské výzvy inšpirované predmetmi, na ktorých ľuďom záleží, ako sú klasické autá, autentické budovy, atrakcie v lunaparku a mnohé ďalšie.
  • Od roku 1958 LEGO® kocky spĺňajú testujeme v súlade s najprísnejšími normami v odvetví, vďaka čomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale ľahko skladajú a rozpájajú.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, nahrievame, stláčame, skrúcame, a analyzujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že všetky naše pokročilé LEGO stavebnice spĺňajú tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.