LEGO Piráti z Karibiku 71042 Silent Mary

269.00 

NOVÝ ZABALENÝ PRODUKT

Záruka: 24 mesiacov

Nie je možné uplatniť odpočet DPH.

Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH).

NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE!

Nie je na sklade

Kategórie:

Popis

Odhaľ záhadu bojom poničenú loď Silent Mary s touto podrobnou replikou LEGO®. Súčasťou sady je “zboritelný” hlavný sťažeň, odklápací oblúk, otvárací trup, navyše osem minifigúrok filmových postáv a dvaja duchovia-žraloci.

Prenes kúzlo z Pirátov z Karibiku od Disney do svojho domova s ​​touto impozantnou replikou lodi duchov Silent Mary. Tento detailne vypracovaný model LEGO® obsahuje viac ako 2200 dielikov.

Má odklápaciu oblúkovú sekciu, otváracia kostra trupu s detailmi “opotrebenie”, pohyblivé kormidlo, “zboritelný” hlavný sťažeň a navyše ďalšie dva sťažňe, dlhý čelný sťažeň so strážnym košom, potrhané plachty, detailne vypracované podpalubia, navyše veslicu s dvoma veslami a rad zbraní a doplnkov.

Tento model poskytuje skvelý staviteľský aj hrací zážitok. Integrovaný stojan je vhodný pre vystavenie doma aj v kancelárii. Súčasťou je tiež osem minifigúrok: Kapitán Jack Sparrow, Henry, Carina, poručík Lesar, kapitán Salazar, dôstojník Magda, dôstojník Santos a sťažeň lode Silent Mary, navyše dva oddeliteľné žraloky – duchov.

Zberateľský set z roku: 2017

  • Medzi zbraňami nájdeš dva sivé meče, tri čierne meča a pištoľ.
  • Sada ďalej obsahuje čelné provovú “sochu” Silent Mary so štítom a mečom.
  • Medzi doplnky nájdeš kompas, sextant, ďalekohľad, dve metly a loď vo fľaši.
  • Medzi špeciálnymi prvkami nájdeš príčesok kapitána Salazara a zdobený Galileov denník s potlačenými doskami a astronomickú stránkou.
  • Zdvihni odklápacie sekciu, otvor kostru trupu a prepni z režimu plachtenie do režimu útoku.
  • Otvor strednú časť trupu a vypusť žralokov – duchov.
  • Loď Silent Mary so vztýčeným hlavným sťažňom meria cez 48 cm na výšku, 68 cm na dĺžku, 22 cm na šírku. Viac ako 36 cm na šírku s hlavným sťažňom vo zrútené polohe. počet dielikov: 2294