LEGO Harry Potter 75967 Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou

79.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Na sklade

Katalógové číslo: #00002701 Kategórie: ,

Popis

Fanúšikovia filmov Harry Potter™ si vďaka súprave LEGO® Harry Potter: (75967) Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou môžu vytvoriť čarovný svet plný obrov, kentuarov a kúzelných stromov Zakázaného lesa.

Minifigúrky a bájne tvory Zakázaného lesa

Deti môžu vstúpiť do Zakázaného lesa spolu s 3 minifigúrkami, Harrym Potterom, Hermionou Grangerovou a Dolores Umbridgeovou, a pomocou kúzla otvoriť mohutný strom, ktorý ukrýva niekoľko doplnkov: lampáš, kosť a morčaciu nôžku.

Súčasťou súpravy sú dve figúrky kentaurov, polohovateľná figúrka obra Grawpa, ktorou deti môžu zodvihnúť profesorku Umbridgeovú a odviesť ju… úplne kdekoľvek. Vaši malí čarodejníci a čarodejníčky si zamilujú hry na klasické scény z filmov Harry Potter i vymýšľanie vlastných kúzelných dobrodružstiev.

Tá najlepšia hračka pre fanúšikov Harryho Pottera

Ak hľadáte špeciálny darček na narodeniny alebo Vianoce, hračky zo série LEGO Harry Potter sú skvelou voľbou: dávajú deťom možnosť zahrať sa na klasické scény z filmov s ich obľúbenými postavami a fantastickými tvormi, takže svet čarodejníkov bude len v ich rukách.

  • Táto obľúbená hračka inšpirovaná filmom Harry Potter a Fénixov rád malých čarodejníkov motivuje tvorivo myslieť, riešiť problémy a vymýšľať si zábavné príbehy a dobrodružstvá v Zakázanom lese.
  • Fanúšikovia filmov Harry Potter™ majú možnosť kúzliť spolu s 3 minifigúrkami, Harrym Potterom, Hermionou Grangerovou a Dolores Umbridgeovou, 2 kentaurami, polohovateľným obrom Grawpom a stromom, ktorý ukrýva lampáš, kosť a morčaciu nôžku.
  • Zabavte sa spolu s deťmi na ceste do Zakázaného lesa, v ktorom môžu otvoriť strom a nájsť v ňom prekvapenia, stretnúť čarovné tvory a konečne sa vysporiadať s krutou Dolores Umbridgeovou raz a navždy!
  • Stavebnica LEGO® Harry Potter™ (75967) Zakázaný les: Stretnutie Grawpa s profesorkou Umbridgeovou je obľúbeným narodeninovým darčekom pre deti staršie ako 7 rokov, ktoré zbožňujú akčné súpravy a štýlové stavebnice.
  • Uzavretý strom meria vyše 12 cm na výšku a figúrka Grawpa je vysoká asi 13 cm, takže deti sa môžu zahrať na kúzelné dobrodružstvá vo veľkom a následne si stavebnicu vystaviť.
  • Batérie nie sú potrebné. S touto praktickou Harry Potter™ hračkou si deti užijú nekonečné množstvo zábavy kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Vďaka jednoduchému a jasnému návodu sa deti môžu okamžite pustiť do stavania a hrania. A pre ešte viac zábavy ju môžu skombinovať s inými hračkami zo série LEGO® Harry Potter™.