LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov

399.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Nie je možné uplatniť odpočet DPH

Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Nie je na sklade

Kategórie: ,

Popis

Zaveďte svojho malého fanúšika Star Wars™ do galaxie LEGO® z kociek, v ktorej nájde rozkošných droidov, napínavé misie a množstvo zábavy s programovaním súpravy LEGO Star Wars BOOST pre veliteľov droidov. S touto interaktívnou robotickou hračkou môže vaše dieťa pomocou aplikácie ovládať 3 droidov LEGO Star Wars: R2-D2, droid Gonk a myšacieho droida – každý z nich má svojskú osobnosť a výnimočné zručnosti. Bezplatná aplikácia LEGO BOOST Star Wars vášmu malému veliteľovi umožňuje stavať droidov, vložiť bluetoothom ovládané centrum pohybu do droida, ktorý bude práve pracovať na misii, a oživiť ho pomocou intuitívneho programovacieho prostredia ovládaného jednoduchým presúvaním (kompletný zoznam kompatibilných zariadení nájdete na LEGO.com/devicecheck). Vaše dieťa bude čeliť 40 napínavým misiám, v ktorých bude stavať nástroje, zbrane, ciele, prekážky či iné predmety – úplne si to zamiluje Táto súprava sa perfektne hodí ako darček na narodeniny, Vianoce alebo iné príležitosti. Taktiež umožňuje deťom rozvíjať kritické myslenie a schopnosti kreatívneho riešenia problémov, učí ich základom inžinierstva a robotiky a predovšetkým im dáva príležitosť zahrať sa v bohatej nekonečnej galaxii plnej nezabudnuteľných ikonických postáv a stíhačiek, vrátane Luka Skywalkera, stíhačky X-wings, Hviezdy smrti a mnoho ďalších.

  • S touto hračkou na rozvíjanie vedeckých, technologických, inžinierskych a matematických schopností, ktorá obsahuje 3 zostaviteľných droidov LEGO® Star Wars™ a viac ako 40 interaktívnych misií, sa vaše dieťa naučí programovať a využívať kreativitu pri riešení problémov.
  • Táto zábavná technologická hračka LEGO® Star Wars™ obsahuje snímač farieb a vzdialenosti, interaktívny motor, centrum pohybu a 1 177 kociek – dosť na to, aby vaše dieťa mohlo postaviť 3 LEGO figúrky rozkošného R2-D2, droida Gonk a myšacieho droida. Upozornenie: pomocou pribaleného bluetoothom ovládaného centra pohybu možno ovládať najviac jedného robota.
  • Súčasťou sú zostaviteľné predmety, vrátane raketových motorov, vystreľovačov koláčov, katapultu, cieľa, dekódera farieb či prekážok.
  • Deti nad 8 rokov si zamilujú stavanie robotických hračiek s bezplatnou aplikáciou LEGO® BOOST Star Wars™, s ktorou budú spájať nástroje a zbrane a oživovať droidov, ktorí budú riešiť zábavné, no náročné misie v intuitívnom programovacom prostredí.
  • Zoznam všetkých kompatibilných zariadení je dostupný na LEGO.com/devicecheck.
  • Tento úžasný darček na Vianoce, narodeniny, či iné príležitosti obsahuje nezabudnuteľné postavy, lokality, zvuky a hudbu z Epizód I – VI filmovej ságy Star Wars™, s ktorými sa deti i dospelí radi zahrajú.
  • LEGO® R2-D2 meria viac ako 20 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 14 cm na šírku. LEGO droid Gonk meria viac ako 18 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 9 cm na šírku. LEGO myšací droid meria viac ako 14 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 9 cm na šírku.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® BOOST Star Wars™ pre veliteľov droidov je dostupná pre vybrané zariadenia s operačným systémom iOS, Android alebo Fire. Pred navštívením služby požiadaj rodičov o povolenie jej použitia.
  • Obsahuje svietiacu LEGO® kocku.