LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

799.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Nie je možné uplatniť odpočet DPH

Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: #00003982 Kategórie: ,

Popis

LEGO Bugatti Chiron

LEGO® Technic Bugatti Chiron

Skvost medzi stavebnicami

Stavebnica LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron prináša jedinečné spojenie prestížneho dizajnu a najvyspelejšieho LEGO staviteľstva. Tento model bol vyvinutý priamo v spolupráci s Bugatti Automobiles S.A.S. ako pocta tomuto super autu. Vyznačuje sa žiarivo modrou aerodynamickou karosériou, pohyblivými prvkami a dokonale detailným prepracovaním súčiastok i kokpitu.


LEGO vek

Pre staviteľa od 16 rokov

Auto

Verný model reálneho automobilu

LEGO like

Mnoho funkcií a pohyblivých častí


LEGO Bugatti Chiron

Exkluzívny model pre staviteľský zážitok

LEGO Bugatti Chiron je vernou kópiou skutočného rovnomenného automobilu v mierke 1 : 8. Stavebnica obsahuje 3 599 dielikov a meria 14 cm na výšku, 56 cm na dĺžku a 25 cm na šírku. Dodáva sa v luxusnom balení, ktorého súčasťou je aj zberateľská brožúrka s farbami a detailný návod na stavanie.

Dokonale prepracované súčiastky

Stavebnica disponuje replikou 16-valcového motora, ktorý je vďaka dvom kľukovým hriadeľom plne pohyblivý. Ide o najsofistikovanejší LEGO Technic motor vôbec. Patrí k nemu tiež plne funkčná 8-stupňová prevodovka.

LEGO Bugatti Chiron
LEGO Bugatti Chiron

Množstvo pohyblivých častí

Okrem pohyblivého motora nájdete v modeli tiež zdvíhacie zadné krídlo, otváracie dvere, zdvíhaciu kapotu a volant so znakom Bugatti.

Vyladené detaily

Model je spracovaný do najmenších detailov, aby čo najviac pripomínal originál. Od kolies s nízkoprofilovými pneumatikami a drôtenými ráfikmi, až po prepracovaný interiér kokpitu.

LEGO Bugatti Chiron

Technic sú určené pre všetkých milovníkov strojov a techniky a umožňujú zostavenie pokročilejších modelov so zložitejšími pohyblivými časťami. Sú preto určené predovšetkým pre skúsenejších staviteľov a milovníkov technických modelov. Séria LEGO Technic sa vyznačuje precíznym spracovaním aj tých najmenších detailov a zároveň vysokou funkčnosťou a pohyblivosťou modelov. Veľkou prednosťou LEGO Technic je možnosť jednotlivé modely prestavať na iné, tematicky podobné, stroje. Stavebnica LEGO rozvíja kreativitu, jemnú motoriku i predstavivosť detí a radí sa medzi jednu z najobľúbenejších detských hier.

LEGO Technic