LEGO Technic 42129 Nákladiak Mercedes-Benz Zetros 4×4

299.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Nie je na sklade

Katalógové číslo: #00003599 Kategórie: ,

Popis

Všetci milovníci výkonných nákladiakov a stavebníc sa určite skvele zabavia pri stavaní tohto modelu LEGO® Technic nákladiaka Mercedes-Benz Zetros 4 x 4 (42129). Je totiž plný realistických prvkov a predstavuje pútavú stavebnicu pre dospelých aj pre deti vo veku od 12 rokov. Má otváracie dvere kabíny a kapotu. Pokochajte sa funkčným odpružením na všetkých 4 kolesách a prezrite si prevodovku po otvorení servisného poklopu. Model má aj detailný motor s otočným radiátorovým ventilátorom. Po prvýkrát v histórii série LEGO Technic je tento model vybavený uzávierkou diferenciálu. Pri jazde po náročnom teréne môžete pomocou aplikácie uzatvárať a otvárať diferenciál nákladiaka.

Preskúmajte aplikáciu
S týmto modelom je stavanie len začiatok. Pomocou aplikácie CONTROL+ potom môžete tento výkonný stroj poriadne otestovať. Pomocou rôznych obrazoviek môžete ovládať riadenie a uzávierku diferenciálu. Vďaka výzvam a úspechom, ktoré môžete v aplikácii dosiahnuť, máte k dispozícii množstvo herných možností.

  • Fanúšikovia stavebníc sa určite s radosťou pustia do skladania tohto modelu nákladiaka Mercedes-Benz Zetros. V aplikácii LEGO® Technic CONTROL+ nájdete všetky jeho úžasné funkcie.
  • Tento model LEGO® Technic nákladiaka Mercedes-Benz Zetros 4 x 4 LEGO® (42129) je plný autentických detailov, ako je funkčné odpruženie na všetkých 4 kolesách, detailná prevodovka a uzávierka diferenciálu.
  • Nechýbajú realistické dizajnové prvky ako pretekárske samolepky alebo 2 hasiace prístroje. Vytvorte si zo zástaviek prekážkovú trať a otestujte si svoje šoférske schopnosti na rôznych terénoch.
  • S touto skvelou stavebnicou sa spolu môžu zabaviť dospelí aj deti vo veku od 12 rokov. Zároveň ide o úžasnú hračku pre malých LEGO® staviteľov, ktorí hľadajú náročnú staviteľskú výzvu.
  • Model nákladiaka meria vyše 21 cm na výšku, 48 cm na dĺžku a 19 cm na šírku.
  • Vyžaduje sa 6 batérií typu AA (nie sú súčasťou balenia). Box na batérie sa dá ľahko odpojiť, vďaka čomu môžete v prípade potreby bez problémov vymeniť batérie.
  • Tento aplikáciou ovládaný nákladiak zo série LEGO® Technic poháňa jeden smart hub s technológiou Bluetooth®, tri veľké motory a jeden stredný motor (všetky sú súčasťou balenia).
  • LEGO® Technic stavebnice predstavujú pokročilú výzvu pre fanúšikov LEGO kociek, ktorí sú pripravení na nový staviteľský zážitok.

 

Skvelý darček pre fanúšikov nákladiakov

Pripravte sa na akciu! Túto vzrušujúcu stavebnicu si vychutnajú deti aj dospelí so záľubou v autách na ovládanie.

LEGO® Technic Nákladiak Mercedes-Benz Zetros 4 x 4

Kĺbové odpruženie

Nechýba ani funkčné odpruženie na všetkých kolesách.

Po prvýkrát v LEGO® Technic

Pomocou aplikácie môžete ovládať uzávierku diferenciálu.

Nazrite dovnútra

Dvere kabíny, kapota a servisný poklop sa dajú otvárať.