Zľava!

NOKIA 150 DUAL SIM ČIERNA

59.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový produkt (EÚ distribúcia)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: #00001062 Kategórie:

Popis

Mobilný telefón Nokia 150 ponúka kompaktnú veľkosť, pohodlné ovládanie i dlhú výdrž batérie. Jednoducho s ním zvládnete nie len telefonovať a posielať SMS správy, ale i robiť fotografie a posielať ich svojim známym. Telefón je vybavený fotoaparátom s LED bleskom, Bluetooth pripojením a ďalšími užitočnými funkciami. Nájdete v ňom rádio, svietidlo i známe hry. Kvalitné povrchové spracovanie odolá zubu času a farebný displej s rozlíšením QVGA prehľadne zobrazí všetky dôležité informácie.

Jedinečné spracovanie

Nokia 150 disponuje klasickým dizajnom s mechanickou klávesnicou, ktorý si môžete zvoliť z dvoch farebných variant. Polykarbonátové telo je zárukou vysokej kvality a displej o veľkosti 2,4 palca sa môže pochváliť rozlíšením QVGA.

Jedinečné spracovanie

Všetky dôležité funkcie

Aby sa pre vás telefón stal nepostrádateľným spoločníkom, nechýba mu FM rádio, MP3 prehrávač alebo pripojenie Bluetooth. Využiť môžete tiež LED svietidlo alebo slot na dve SIM karty.

Až neuveriteľná výdrž batérie

S týmto telefónom zvládnete i dlhé cesty do neznáma. Jeho batéria disponuje 1020 mAh a v pohotovostnom režime prístroj vydrží až 25 dní. Jednoducho tak zostanete v spojení vždy, keď to budete potrebovať.

Až neuveriteľná výdrž batérie

Zábavné aplikácie

V telefóne samozrejme objavíte i populárne zábavné hry. Pokiaľ si chcete znovu užiť chvíľku nad legendárnou hrou Had, s Nokia 150 máte šancu! Okrem nej nájdete v telefóne tiež ďalšie hry od štúdia Gameloft.

Kvalitný fotoaparát s bleskom

Neoddeliteľnou súčasťou mobilného telefónu je fotoaparát. Ten je vybavený rozlíšením VGA a LED bleskom. Jednoducho s ním tak zachytíte všetky dôležité okamihy.

Kvalitný fotoaparát s bleskom