LEGO Technic 42099 RC Extrémne terénne vozidlo 4×4

379.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

📦 Odosielame do 24 – 48 hodín

🔄 Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový nerozbalený produkt

⚠️ NA ROZBALENÉ LEGO STAVEBNICE SA ZÁRUKA NEVZŤAHUJE

Nie je možné uplatniť odpočet DPH

Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Nie je na sklade

Katalógové číslo: #00002964 Kategórie: ,

Popis

Technic sú určené pre všetkých milovníkov strojov a techniky a umožňujú zostavenie pokročilejších modelov so zložitejšími pohyblivými časťami. Sú preto určené predovšetkým pre skúsenejších staviteľov a milovníkov technických modelov. Séria LEGO Technic sa vyznačuje precíznym spracovaním aj tých najmenších detailov a zároveň vysokou funkčnosťou a pohyblivosťou modelov. Veľkou prednosťou LEGO Technic je možnosť jednotlivé modely prestavať na iné, tematicky podobné stroje. rozvíjajú kreativitu, jemnú motoriku aj predstavivosť detí a patria tak medzi jedny z najobľúbenejších detských hier.

Kľúčové vlastnosti LEGO Technic

  • Vhodné pre deti od 11 rokov
  • Pre pokročilých staviteľov a milovníkov technických modelov
  • Svet pohyblivých strojov a modelov
  • Realistické mechanizmy a funkcie pohybu
  • Rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu
  • Precvičuje jemnú motoriku
  • Veľmi kvalitné spracovanie
  • Prepojenie s aplikáciou Lego Technic Control+
  • Počet dielikov – 958

 

LEGO Technic 42099 RC Extrémne terénne vozidlo 4×4

Lego ide s dobou – tento extrémny tereňák 4 × 4 sa ovláda pomocou aplikácie Lego Technic Control+. Vďaka nej môžete z auta dostať všetko, čo ponúka. A je toho veľa: autom sa dá jazdiť dozadu, dopredu, zatáčať, zrýchľovať, brzdiť alebo obchádzať prekážky. K dispozícii sú 3 rôzne verzie riadiacej obrazovky. Nechýbajú doplňujúce informácie, napríklad o rýchlosti auta či naklonení. Môžete dokonca plniť rôzne výzvy. Čaká vás parádny pohyb terénneho auta aj skvelé zvukové efekty. Aplikácia je k dispozícii na Google Play alebo App Store.

Skvelé vybavenie LEGO extrémneho terénneho auta

Extrémne terénne auto 4 × 4 poteší používateľov veľkými kolesami s masívnymi pneumatikami, štýlovým farebným vyhotovením s kvalitnými samolepkami aj nezávisle nastaviteľným odpružením. Je poháňané šikovným rozbočovačom Smart Hub s dvoma motormi XL a jedným motorom L. Ku Smart Hubu sa možno pripojiť prostredníctvom technológie Bluetooth Low Energy (BLE), nechýba aktivačné tlačidlo, šesťosý senzor (3 gyroskopické a 3 akcelerometrické) a 4 porty na pripojenie. Nie je kompatibilné s Lego Power Functions.

Rozmery extrémneho terénneho auta:

19 × 33 × 22 cm

Obsah balenia:

958 kociek na zostavenie LEGO extrémneho terénneho vozidla 4 × 4 na diaľkové ovládanie

Samolepky

Návod