Sphero BB-9E Star Wars

459.00 

ℹ️ Ceny v e-shope a na predajni sa môžu líšiť

? Odosielame do 24 – 48 hodín

? Záruka: 24 mesiacov

🆕 Nový produkt

Nie je možné uplatniť odpočet DPH

Osobitný režim DPH, podľa § 66 zákona č. 222/2004 Z.z (0% DPH)

Na sklade

Kategórie:

Popis

Sphero BB-9E App-Enabled Droid VD01RO, robot známy z filmovej ságy Hviezdne vojny ovládaný mobilnou aplikáciou Android alebo iOS.

SPHERO BB-9E

Diaľkovo ovládaný droid cez Bluetooth (dosah až 30m), LED diódy, Bluetooth 4.0, výdrž batérie 60 minút, zabudované LED svetlo v hlave, kompatibilita s iOS/Android verzie 4.4.2 a vyššej

BB-9E je astromechanický droid s vlastnou adaptívnou osobnosťou ktorá sa bude správať podľa toho, ako sa s ním komunikuje.  Povely sa zadávajú cez smartfón alebo tablet

Vylepšená verzia zábavnej gule Sphero. Ponúka rýchlosť až 2 m/s, väčší dosah a presnejšie ovládanie.

Pre tohto robota bolo vyvinutých viacero hier, vďaka čomu poskytuje Sphero veľa vzrušujúceho herného využitia. Môžete zabíjať pomocou tejto gule vyskakujúcich zombíkov, precvičiť si golf či ukázať svoj jazdecký um na pretekárskej dráhe.

Ak vám však nebudú už vytvorené hry stačiť, môžete si jednoducho vytvoriť svoje vlastné. Sphero bolo totiž vytvorené so zámerom umožniť svojim majiteľom aj kreatívne sebavyjadrenie a nápaditosť. Začiatočníci tak môžu začať programovať so Sphero MacroLab, zatiaľ čo skúsenejší vývojári majú možnosť používať takzvané SDK pre iOS a Android.

  • Odporúčaný vek:  5 rokov
  • Dosah diaľkového ovládania:  30 m
  • Batéria súčasťou balenia:  Áno
  • Počet batérii:  1 ks
  • Typ batérie modelu:  Li-Pol